KARUSELLRENN 2020

Postet av Førde IL - Langrenn den 30. Mar 2020

KARUSELLRENN 2020

Det vart ei brå avslutning på årets langrennssesong, men tilhøva er fortsatt gode på Langeland og vi anbefalar alle å nytte vårsnøen fullt ut.

Til tross for at FIL Langrenn har utsett årets premiefest, er premielistene for karusellrenna oppdatert.

 

I ein noko utfordrande vinter vart det avvikla 4 karusellrenn på Langeland, inklusiv lagsmeisterskap i klassisk og friteknikk.

Alle som har delteke på 3 av 4 karusellrenn får deltakarpremie, dvs. nærare 90 utøvarar frå Førde IL.

 

Her følgjer komplett liste som viser kven som har delteke på min. 3 av 4 renn:

 

Klubb

Klasse

Førenavn

Etternavn

Tal renn

Førde IL

G 10 år

Håvard Andre Gausvik

Oppedal

3

Førde IL

G 10 år

Jakob

Grimeland

4

Førde IL

G 10 år

Nicolai Aase

Sæterdal

4

Førde IL

G 10 år

Sivert Sæterdal

Steen

4

Førde IL

G 10 år

Adam

Kusslid

3

Førde IL

G 10 år

Henrik

Boge

4

Førde IL

G 10 år

Zakarias Huseth

Klakegg

4

Førde IL

G 10 år

Ulrik Bjørkhaug

Tjønneland

3

Førde IL

G 10 år

Oskar

Grimeland

4






Klubb

Klasse

Førenavn

Etternavn

Tal renn

Førde IL

G 11 år

Håvard

Lorgen

4

Førde IL

G 11 år

Mats Johan Gausvik

Oppedal

4

Førde IL

G 11 år

Even

Bjørkhaug

3

Førde IL

G 11 år

David Amsrud

Husa

4

Førde IL

G 11 år

Andreas Otternes

Lundekvam

4

Førde IL

G 11 år

Eivind

Sande-Karlsen

4






Klubb

Klasse

Førenavn

Etternavn

Tal renn

Førde IL

G 12 år

Syver Syltesæter

Hatteland

3

Førde IL

G 12 år

Jakob

Storøy

4

Førde IL

G 12 år

Noah Dvergsdal

Brattreit

4

Førde IL

G 12 år

Hans Kristian

Nondal

3

Førde IL

G 12 år

Tobias

Paulen

3






Klubb

Klasse

Førenavn

Etternavn

Tal renn

Førde IL

G 13 år

Elias

Grimeland

3

Førde IL

G 13 år

Vegard

Lorgen

4

Førde IL

G 13 år

Noah Øren

Otternes

3

Førde IL

G 13 år

Ulrik Huseth

Klakegg

3

Førde IL

G 13 år

Steffen Vårdal

Helle

4

Førde IL

G 13 år

Sivert

Høyvik

4






Klubb

Klasse

Førenavn

Etternavn

Tal renn

Førde IL

G 14 år

Ludvig

Rørvik

4

Førde IL

G 14 år

Jakob Amsrud

Husa

4

Førde IL

G 14 år

Niklas Bosdal

Thorsen

4






Klubb

Klasse

Førenavn

Etternavn

Tal renn

Førde IL

G 15 år

Stian Vårdal

Helle

4

Førde IL

G 15 år

Magnus Furnes

Degnepoll

4

Førde IL

G 15 år

Aksel

Bjørkhaug

4

Førde IL

G 15 år

Kasper

Holme

4

Førde IL

G 15 år

Sigve Hafstad

Ottesen

4






Klubb

Klasse

Førenavn

Etternavn

Tal renn

Førde IL

G 16 år

Erik Alnes

Litsheim

3

Førde IL

G 16 år

Martin

Espe

4

Førde IL

G 16 år

Elias Amsrud

Husa

4

Førde IL

G 16 år

Thomas

Tefre

4






Klubb

Klasse

Førenavn

Etternavn

Tal renn

Førde IL

G 7 år og yngre

Theodor

Bjørset-Hirth

4

Førde IL

G 7 år og yngre

Emil Aase

Sæterdal

4

Førde IL

G 7 år og yngre

Jørgen

Boge

3

Førde IL

G 7 år og yngre

Markus Hegrenes

Mikalsen

4

Førde IL

G 7 år og yngre

Olav Linde

Seljesæter

4






Klubb

Klasse

Førenavn

Etternavn

Tal renn

Førde IL

G 8 år

Matias

Sande-Karlsen

4

Førde IL

G 8 år

Daniel

Kusslid

3






Klubb

Klasse

Førenavn

Etternavn

Tal renn

Førde IL

G 9 år

Nikolai

Rørvik

4

Førde IL

G 9 år

Henrik Astad

Sygna

4

Førde IL

G 9 år

August Furnes

Degnepoll

4

Førde IL

G 9 år

Ulrik Syltesæter

Hatteland

4






Klubb

Klasse

Førenavn

Etternavn

Tal renn

Førde IL

J 10 år

Selma Smørdal

Sørland

4

Førde IL

J 10 år

Elisa Hegrenes

Mikalsen

3

Førde IL

J 10 år

Oda

Reinsnos

4






Klubb

Klasse

Førenavn

Etternavn

Tal renn

Førde IL

J 11 år

Ida

Frøysland

4

Førde IL

J 11 år

Malin Øren

Otternes

3

Førde IL

J 11 år

Kristine

Sølvberg

4

Førde IL

J 11 år

Elisabeth

Kusslid

4






Klubb

Klasse

Førenavn

Etternavn

Tal renn

Førde IL

J 12 år

Amanda

Rørvik

4

Førde IL

J 12 år

Kaja Johannessen

Skrede

4

Førde IL

J 12 år

Hanna

Mielnik

3

Førde IL

J 12 år

Othilie Bosdal

Thorsen

3






Klubb

Klasse

Førenavn

Etternavn

Tal renn

Førde IL

J 13 år

Ingeborg

Rørvik

3

Førde IL

J 13 år

Rebekka Otternes

Lundekvam

4

Førde IL

J 13 år

Aurora Furnes

Degnepoll

4

Førde IL

J 13 år

Jenny

Bjørkhaug

4






Klubb

Klasse

Førenavn

Etternavn

Tal renn

Førde IL

J 15 år

Guri Line

Brekke

4

Førde IL

J 15 år

Jenny

Sølvberg

4






Klubb

Klasse

Førenavn

Etternavn

Tal renn

Førde IL

J 16 år

Linnea Otternes

Lundekvam

4






Klubb

Klasse

Førenavn

Etternavn

Tal renn

Førde IL

J 7 år og yngre

Martine

Reinsnos

4

Førde IL

J 7 år og yngre

Mathea Smørdal

Sørland

4






Klubb

Klasse

Førenavn

Etternavn

Tal renn

Førde IL

J 8 år

Anne

Bekken-Stuhaug

3

Førde IL

J 8 år

Tuva

Bjørset-Hirth

4

Førde IL

J 8 år

Karoline Reikvam

Knausgård

3

Førde IL

J 8 år

Ada Kristine Amsrud

Husa

3






Klubb

Klasse

Førenavn

Etternavn

Tal renn

Førde IL

J 9 år

Astrid

Frøysland

4

Førde IL

J 9 år

Ann Kristin

Kusslid

4






Klubb

Klasse

Førenavn

Etternavn

Tal renn

Førde IL

K 17 år

Kristina Skaflestad

Hegrenes

3






Klubb

Klasse

Førenavn

Etternavn

Tal renn

Førde IL

K 18 år

Henriette Skaflestad

Hegrenes

4






Klubb

Klasse

Førenavn

Etternavn

Tal renn

Førde IL

Kvinner senior

Eirin

Hegrenes

4






Klubb

Klasse

Førenavn

Etternavn

Tal renn

Førde IL

Kvinner veteran

Anne Therese

Kusslid

4






Klubb

Klasse

Førenavn

Etternavn

Tal renn

Førde IL

M 17 år

Steffen

Sjøvold-Igelkjøn

3






Klubb

Klasse

Førenavn

Etternavn

Tal renn

Førde IL

Menn veteran 10 km

Ola

Hegrenes

3

Førde IL

Menn veteran 10 km

Kjell Olav

Kusslid

4

 

Om ein har spørsmål eller det skulle vere feil i listene – kontakt Yngve Thorsen (tlf. nr. 90 80 25 75/ e-post; yngve.thorsen@coop.no

Så snart det let seg gjere kjem FIL Langrenn tilbake med informasjon om tid og stad for premiefest.


Helsing
FIL Langrenn

 

Yngve Thorsen (s)
Leiar


0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline