Ski- og miljøsamling ved Beitostølen 26-28. november

    Postet av Førde IL - Langrenn den 26. Okt 2021

    Førde IL Langrenn inviterer til ski- og miljøsamling ved Beitostølen helgen 26-28. november. 


    Vi satser på godt snøfall, slik at vi kan komme godt i gang med skiaktiviteter tidleg i sesongen. Samlinga passer for familier med barn frå skulealder og oppover, men det er ingen hindring i at yngre kan bli med. Utøvere vert inndelt i grupper ut frå alder og nivå, slik ein vert inndelt på treninger. For dei yngste deltakarane vert foreldre viktige i oppfølginga. Nærare program og info vert publisert på nettsida og Facebook når det nærmar seg. 

    På samlingen bur vi i lag ved Knuts hyttegrend i hytter og/eller leiligheter. Skiløyper er svært nærliggande med både lysløyper (med kunstsnø) og fjell løype traseer. Samlinga vert ei trenings- og miljøsamling, der familiene sjølv syt for innkjøp av mat, men planlegg ei sosial samling laurdagskvelden.

    Pristilbod pr hytte:

    • Hytte type 85 kvm nr .1                     10         Kr. 4 900,-
    • Leilighet type 70 kvm                          8         Kr.  3 900,-
    • Leilighet type 120 kvm                      10         Kr.  4 800,-
    • Hytte «Stølen»                                  10         Kr.  4 600.-
    • Hytte nr. 16 og 17     2x 4 p a kr. 2600      =  Kr.  5 200,-
    • Hytte nr 9                                            4         Kr.   2400,-

     

    Påmelding med informasjon om alle deltakere, (navn og kontaktinformasjon) inklusive foreldre/føresette sendast helst i god tid, og innan 12. november. Vi ønskjer også alder på utøver. Påmelding sendast på epost til: yngve.thorsen@coop.no 



    Kommentarer

    Logg inn for å skrive en kommentar.